Terminarz

I kolejka – 29 stycznia – niedziela

09:00, sektor 1, Gryf – C2H5OH
09:00, sektor 2, Kodżirasy – Volleyball Team Zelów
10:30, sektor 1, Księżyc.pl – Lumileds
10:30, sektor 2, Wings – WŁODAN Junior Piątkowisko
12:00, sektor 1, Zapolice – Kolumna
12:00, sektor 2, Łask-awcy – Bydlaki + Ona
13:30, sektor 1, Kombajn – Amator Sieradz

II kolejka – 5 lutego – niedziela

09:00, sektor 1, Amator Sieradz – Bydlaki + Ona
09:00, sektor 2, Kolumna – Łask-awcy
10:30, sektor 1, WŁODAN Junior Piątkowisko – Zapolice
10:30, sektor 2, Lumileds – Wings
12:00, sektor 1, Volleyball Team Zelów – Księżyc.pl
12:00, sektor 1, C2H5OH – Kodżirasy
13:30, sektor 1, Kombajn – Gryf

III kolejka – 12 lutego – niedziela

09:00, sektor 1, Kodżirasy – Kombajn
09:00, sektor 2, Gryf – Amator Sieradz
10:30, sektor 1, Księżyc.pl – C2H5OH
10:30, sektor 2, Wings – Volleyball Team Zelów
12:00, sektor 1, Zapolice – Lumileds
12:00, sektor 2, Łask-awcy – WŁODAN Junior Piątkowisko
13:30, sektor 1, Bydlaki + Ona – Kolumna

IV kolejka – 19 lutego – niedziela

09:00, sektor 1, WŁODAN Junior Piątkowisko – Bydlaki + Ona
09:00, sektor 2, Lumileds – Łask-awcy
10:30, sektor 1, Volleyball Team Zelów – Zapolice
10:30, sektor 2, C2H5OH – Wings
12:00, sektor 1, Kombajn – Księżyc.pl
12:00, sektor 2, Amator Sieradz – Kolumna
13:30, sektor 1, Gryf – Kodżirasy

V kolejka – 26 lutego – niedziela

13:00, sektor 1, Księżyc.pl – Gryf
13:00, sektor 2, Wings – Kombajn
14:30, sektor 1, Kodżirasy – Amator Sieradz
14:30, sektor 2, Zapolice – C2H5OH
16:00, sektor 1, Łask-awcy – Volleyball Team Zelów
16:00, sektor 2, Bydlaki + Ona – Lumileds
17:30, sektor 1, Kolumna – WŁODAN Junior Piątkowisko

VI kolejka – 5 marca – niedziela

09:00, sektor 1, Lumileds – Kolumna
09:00, sektor 2, Volleyball Team Zelów – Bydlaki + Ona
10:30, sektor 1, C2H5OH – Łask-awcy
10:30, sektor 2, Kombajn – Zapolice
12:00, sektor 1, Amator Sieradz – WŁODAN Junior Piątkowisko
12:00, sektor 2, Gryf – Wings
13:30, sektor 1, Kodżirasy – Księżyc.pl

VII kolejka – 12 marca – niedziela

09:00, sektor 1, Wings – Kodżirasy
09:00, sektor 2, Zapolice – Gryf
10:30, sektor 1, Łask-awcy – Kombajn
10:30, sektor 2, Księżyc.pl – Amator Sieradz
12:00, sektor 1, Bydlaki + Ona – C2H5OH
12:00, sektor 2, Kolumna – Volleyball Team Zelów
13:30, sektor 1, WŁODAN Junior Piątkowisko – Lumileds

VIII kolejka – 18 marca – sobota

15:00, sektor 1, Volleyball Team Zelów – WŁODAN Junior Piątkowisko
15:00, sektor 2, C2H5OH – Kolumna
16:30, sektor 1, Amator Sieradz – Lumileds
16:30, sektor 2, Kombajn – Bydlaki + Ona
18:00, sektor 1, Gryf – Łask-awcy
18:00, sektor 2, Kodżirasy – Zapolice
19:30, sektor 1, Księżyc.pl – Wings

IX kolejka – 19 marca – niedziela

09:00, sektor 1, Zapolice – Księżyc.pl
09:00, sektor 2, Łask-awcy – Kodżirasy
10:30, sektor 1, Bydlaki + Ona – Gryf
10:30, sektor 2, Kolumna – Kombajn
12:00, sektor 1, Wings – Amator Sieradz
12:00, sektor 2, WŁODAN Junior Piątkowisko – C2H5OH
13:30, sektor 1, Lumileds – Volleyball Team Zelów

X kolejka – 26 marca – niedziela

09:00, sektor 1, C2H5OH – Lumileds
09:00, sektor 2, Amator Sieradz – Volleyball Team Zelów
10:30, sektor 1, Kombajn – WŁODAN Junior Piątkowisko
10:30, sektor 2, Gryf – Kolumna
12:00, sektor 1, Kodżirasy – Bydlaki + Ona
12:00, sektor 2, Księżyc.pl – Łask-awcy
13:30, sektor 1, Wings – Zapolice

XI kolejka – 2 kwietnia – niedziela

09:00, sektor 1, Łask-awcy – Wings – mecz przełożony, piątek, 21 kwietnia, 18:00, hala ZSP nr 1 („Ekonomik”)
09:00, sektor 2, Bydlaki + Ona – Księżyc.pl
10:30, sektor 1, Kolumna – Kodżirasy
10:30, sektor 2, WŁODAN Junior Piątkowisko – Gryf
12:00, sektor 1, Lumileds – Kombajn
12:00, sektor 2, Zapolice – Amator Sieradz
13:30, sektor 1, Volleyball Team Zelów – C2H5OH

XII kolejka – 9 kwietnia – niedziela

09:00, sektor 1, Amator Sieradz – C2H5OH
09:00, sektor 2, Kombajn – Volleyball Team Zelów – mecz przełożony, niedziela, 23 kwietnia, 13:30
10:30, sektor 1, Gryf – Lumileds
10:30, sektor 2, Kodżirasy – WŁODAN Junior Piątkowisko
12:00, sektor 1, Księżyc.pl – Kolumna
12:00, sektor 2, Wings – Bydlaki + Ona
13:30, sektor 1, Zapolice – Łask-awcy

XIII kolejka – 23 kwietnia – niedziela

09:00, sektor 1, Bydlaki + Ona – Zapolice
09:00, sektor 2, Kolumna – Wings
10:30, sektor 1, WŁODAN Junior Piątkowisko – Księżyc.pl – zmiana godziny na 12:00
10:30, sektor 2, Lumileds – Kodżirasy
12:00, sektor 1, Volleyball Team Zelów – Gryf – mecz przełożony, niedziela, 9 kwietnia, 09:00
12:00, sektor 2, C2H5OH – Kombajn
13:30, sektor 1, Łask-awcy – Amator Sieradz

Turniej finałowy – 7 maja – niedziela – zmiana terminu!

09:00, sektor 1, mecz o XIII miejsce
09:00, sektor 2, mecz o XI miejsce
10:00, sektor 1, mecz o IX miejsce
10:00, sektor 2, mecz o VII miejsce
11:00, sektor 2, mecz o V miejsce
12:00, boisko centralne, mecz o III miejsce
13:30, boisko centralne, finał