Terminarz 2019

4. edycjA Miejskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki – Łask 2019

I termin – 1 marca 2019

19:00, sektor 1, Kombajn – Carland Team
19:00, sektor 2, Księżyc.pl – Byle przez Siatę
20:00, sektor 1, Niezdecydowani – Krzesłem o Ścianę
20:00, sektor 2, Bydlaki – Łask-awcy
21:00, sektor 1, Gryf – Kombajn
21:00, sektor 2, Carland Team – Księżyc.pl

II termin – 8 marca 2019

19:00, sektor 1, Byle przez Siatę – Niezdecydowani
19:00, sektor 2, Krzesłem o Ścianę – Bydlaki
20:00, sektor 1, Księżyc.pl – Gryf
20:00, sektor 2, Niezdecydowani – Carland Team
21:00, sektor 1, Bydlaki – Gryf
21:00, sektor 2, Łask-awcy – Krzesłem o Ścianę

III termin – 15 marca 2019

19:00, sektor 1, Carland Team – Bydlaki
19:00, sektor 2, Byle przez Siatę – Łask-awcy
20:00, sektor 1, Gryf – Niezdecydowani
20:00, sektor 2, Kombajn – Księżyc.pl
21:00, sektor 1, Niezdecydowani – Kombajn
21:00, sektor 2, Bydlaki – Byle przez Siatę

IV termin – 22 marca 2019

19:00, sektor 1, Łask-awcy – Carland Team
19:00, sektor 2, Krzesłem o Ścianę – Byle przez Siatę
20:00, sektor 1, Carland Team – Krzesłem o Ścianę
20:00, sektor 2, Gryf – Łask-awcy
21:00, sektor 1, Kombajn – Bydlaki
21:00, sektor 2, Księżyc.pl – Niezdecydowani

V termin – 29 marca 2019

19:00, sektor 1, Bydlaki – Księżyc.pl
19:00, sektor 2, Łask-awcy – Kombajn
20:00, sektor 1, Krzesłem o Ścianę – Gryf
20:00, sektor 2, Byle przez Siatę – Carland Team
21:00, sektor 1, Gryf – Byle przez Siatę
21:00, sektor 2, Kombajn – Krzesłem o Ścianę

VI termin – 5 kwietnia 2019

19:00, sektor 1, Księżyc.pl – Łask-awcy
19:00, sektor 2, Niezdecydowani – Bydlaki
20:00, sektor 1, Łask-awcy – Niezdecydowani
20:00, sektor 2, Krzesłem o Ścianę – Księżyc.pl
21:00, sektor 1, Byle przez Siatę – Kombajn
21:00, sektor 2, Carland Team – Gryf

Po VI terminie zespoły zostaną podzielone na 2 grupy: złotą walczącą o miejsca 1-5 po fazie zasadniczej oraz srebrną walczącą o miejsca 6-9 po fazie zasadniczej. Wszystkie wyniki meczów z pierwszej fazy rozgrywek przepisywane są do drugiej fazy.

VII termin – 12 kwietnia 2019

19:00, sektor 1, grupa złota, 2 miejsce po fazie ligowej – 5 miejsce po fazie ligowej
19:00, sektor 2, grupa złota, 3 FL – 4 FL
20:00, sektor 1, grupa srebrna, 6 FL – 9 FL
20:00, sektor 2, grupa srebrna, 7 FL – 8 FL
21:00, sektor 1, grupa złota, 5 FL – 3 FL
21:00, sektor 2, grupa złota, 1 FL – 2 FL

VIII termin – 26 kwietnia 2019

19:00, sektor 1, grupa srebrna, 9 FL – 8 FL
19:00, sektor 2, grupa srebrna, 6 FL – 7 FL
20:00, sektor 1, grupa złota, 3 FL – 1 FL
20:00, sektor 2, grupa złota, 4 FL – 5 FL
21:00, sektor 1, grupa srebrna, 7 FL – 9 FL
21:00, sektor 2, grupa srebrna, 8 FL – 6 FL

IX termin – 10 maja 2019

19:00, sektor 1, grupa złota, 1 FL – 4 FL
19:00, sektor 2, grupa złota, 2 FL – 3 FL
20:00, sektor 1, grupa złota, 4 FL – 2 FL
20:00, sektor 2, grupa złota, 5 FL – 1 FL

X termin – 18 maja 2019 – turniej finałowy

11:00, sektor 1, o VII miejsce, 7 miejsce po fazie grupowej – 8 miejsce po fazie grupowej
11:00, sektor 2, o V miejsce, 5 FG – 6 FG
12:00, boisko centralne, o III miejsce, 3 FG – 4 FG
14:00, boisko centralne, o I miejsce, 1 FG – 2 FG